HAKKIMIZDA


Kamu Kurumları ve özel sektör kuruluşlarına, mühendislik ve gayrimenkul yatırımlarında zaman ve değer kazandırmak için faaliyetlerimize başladık.

İşimizi yaparken mühendislik ilke ve prensiplerini doğrultusunda işverene maksimum verimliliği sağlayacak hizmetler sunmak ana prensibimizdir.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi kullanarak, kendini geliştiren, yüksek iş ahlakı ve hizmetleri ile güven inşa ederek çözüm odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Her türlü projeleriniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.


Vizyonumuz

 Sektöründe öncü ve ilk tercih edilen olacak firma olabilmektir.

                                                             

                                            Eva Harita Mühendislik

                                                   Harita Mühendisi

                                                   Damla KATRANCI


Hizmetlerimiz


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Doğru kararlar için uzman görüşü


Dünyada en güvenilir ve kazançlı yatırım olarak görülen gayrimenkul, yatırımlarında daima yatırımcının kazancını artırmayı hedefleyen firmamız gelir sağlayıcı proje geliştirme yöntemleri ile piyasa araştırmasının yapılması ve SPK Lisanlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı yorumları ile tüm bu süreçte yatırımcının işini kolaylaştıracak hizmet ve uygulamalar sunmaktır.


Gayrimenkul danışmanlığı ile gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde en doğru ve güvenilir şekilde ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeyi hedeflemekteyiz.

evaharita.com

Pirimehmetpaşa Mah.Fikret Gündoğan Sok.No:9/c Silivri/İSTANBUL

HARİTADA AÇ